Спортът по телевизията на 15 май

Днес е денят, в който Левски и ЦСКА ще решат спора си за Купата на България по футбол. Освен това има и редица други спортни събития, които ще бъдат излъчвани по телевизията. Сега е моментът да разберете къде и кога.

10:35 Moto GP – Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
12:00 Moto 3 – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
12:00 Компютърни игри – A1 Gaming League – FIFA 22 – MAX Sport 1
12:25 Колоездене – Обиколката на Италия, девети етап – Eurosport
13:20 Moto 2 – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
13:30 Футбол – Серия А – Болоня срещу Сасуоло – RING
14:00 Футбол – Висша Лига – Тотнъм срещу Бърнли – Diema Sport 2
14:00 Колоездене – Обиколката на Унгария, пети етап – Eurosport 2
14:00 Футбол – Лига 2, плейоф – Суиндън Таун срещу Порт Вейл – Nova Sport
15:00 Moto GP – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
15:30 Футбол – Ередивизие – Витес срещу Аякс – MAX Sport 3
15:30 Футбол – Ередивизие – Цволе срещу ПСВ Айндховен – MAX Sport 4
15:50 Formula E – Световен шампионат в Берлин – Eurosport 2
16:00 Футбол – Висша лига – Уест Хям Юнайтед срещу Манчестър Сити – Diema Sport 2
16:00 Футбол – Висша лига – Лийдс Юнайтед срещу Брайтън – Diema Sport 3
16:00 Футбол – Серия А – Наполи срещу Дженоа – RING
16:30 Moto E – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
17:00 Мотокрос – Световен шампионат в Сардиния, MX2, второ състезание – Eurosport 2
17:00 Тенис – ATP 1000 в Рим – MAX Sport 1
17:00 Футбол – Купа на България, финал – Левски срещу ЦСКА – Diema Sport/Nova Sport
18:00 Мотокрос – Световен шампионат в Сардиния, MXGP, второ състезание – Eurosport 2
18:00 Баскетбол – Лега А – Милано срещу Реджо Емилия – Diema Sport 3
18:30 Футбол – Висша лига – Евертън срещу Брентфорд – Diema Sport 2
19:00 Футбол – Серия А – Милан срещу Аталанта – MAX Sport 3
20:00 Голф – PGA тур, Турнир „Байрън Нелсон“, четвърти ден – Eurosport 2
20:20 Хокей на лед – Световно първенство – Чехия срещу Швеция – RING
20:30 Футбол – Примера Дивизион – Хетафе срещу Барселона – MAX Sport 1
20:30 Футбол – Примера Дивизион – Кадис срещу Реал Мадрид – MAX Sport 2
20:30 Футбол – Втора Лига – Литекс срещу Етър Велико Търново – Diema Sport
20:55 Футбол – Европейско първенство за девойки до 17 г. – Германия срещу Испания – БНТ 3
21:45 Футбол – Серия А – Каляри срещу Интер – MAX Sport 3
22:30 Nascar – Cup Series – Състезание в Канзас Сити – MAX Sport 1
22:30 Баскетбол – NBA – Плейофи, 7 мач – Diema Sport 3

Днес е денят, в който Левски и ЦСКА ще решат спора си за Купата на България по футбол. Освен това има и редица други спортни събития, които ще бъдат излъчвани по телевизията. Сега е моментът да разберете къде и кога.

10:35 Moto GP – Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
12:00 Moto 3 – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
12:00 Компютърни игри – A1 Gaming League – FIFA 22 – MAX Sport 1
12:25 Колоездене – Обиколката на Италия, девети етап – Eurosport
13:20 Moto 2 – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
13:30 Футбол – Серия А – Болоня срещу Сасуоло – RING
14:00 Футбол – Висша Лига – Тотнъм срещу Бърнли – Diema Sport 2
14:00 Колоездене – Обиколката на Унгария, пети етап – Eurosport 2
14:00 Футбол – Лига 2, плейоф – Суиндън Таун срещу Порт Вейл – Nova Sport
15:00 Moto GP – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
15:30 Футбол – Ередивизие – Витес срещу Аякс – MAX Sport 3
15:30 Футбол – Ередивизие – Цволе срещу ПСВ Айндховен – MAX Sport 4
15:50 Formula E – Световен шампионат в Берлин – Eurosport 2
16:00 Футбол – Висша лига – Уест Хям Юнайтед срещу Манчестър Сити – Diema Sport 2
16:00 Футбол – Висша лига – Лийдс Юнайтед срещу Брайтън – Diema Sport 3
16:00 Футбол – Серия А – Наполи срещу Дженоа – RING
16:30 Moto E – Състезание за Голямата награда на Франция – MAX Sport 2
17:00 Мотокрос – Световен шампионат в Сардиния, MX2, второ състезание – Eurosport 2
17:00 Тенис – ATP 1000 в Рим – MAX Sport 1
17:00 Футбол – Купа на България, финал – Левски срещу ЦСКА – Diema Sport/Nova Sport
18:00 Мотокрос – Световен шампионат в Сардиния, MXGP, второ състезание – Eurosport 2
18:00 Баскетбол – Лега А – Милано срещу Реджо Емилия – Diema Sport 3
18:30 Футбол – Висша лига – Евертън срещу Брентфорд – Diema Sport 2
19:00 Футбол – Серия А – Милан срещу Аталанта – MAX Sport 3
20:00 Голф – PGA тур, Турнир „Байрън Нелсон“, четвърти ден – Eurosport 2
20:20 Хокей на лед – Световно първенство – Чехия срещу Швеция – RING
20:30 Футбол – Примера Дивизион – Хетафе срещу Барселона – MAX Sport 1
20:30 Футбол – Примера Дивизион – Кадис срещу Реал Мадрид – MAX Sport 2
20:30 Футбол – Втора Лига – Литекс срещу Етър Велико Търново – Diema Sport
20:55 Футбол – Европейско първенство за девойки до 17 г. – Германия срещу Испания – БНТ 3
21:45 Футбол – Серия А – Каляри срещу Интер – MAX Sport 3
22:30 Nascar – Cup Series – Състезание в Канзас Сити – MAX Sport 1
22:30 Баскетбол – NBA – Плейофи, 7 мач – Diema Sport 3

Източник